Pamätám si, že ako jedenásť-dvanásťročné dievča som objavila pri kontajneri vyhodenú starú drevenú poličku, z ktorej odpadávala farba. Bežala som hneď za mamou a povedala som jej o svojom objave. Neváhala ani chvíľu a povedala: „Ideme!“ Už si nepamätám, ako sme ju doniesli domov, len viem, že ju mama obrúsila a natrela farbou.

Vďaka svojim rodičom, ktorí stále niečo pretvárali a renovovali, som získala vzťah k starým veciam. Milujem tvorenie a čo ma najviac baví, je dávať starým veciam nový život. Baví ma interiérový dizajn a mojou vášňou sa stali vintage štýl, shabby-chic a vidiecky štýl. Veľmi som túžila pracovať s kriedovými farbami a trvalo mi niekoľko rokov kým som našla tie pravé - Vintage Paint. Pomocou týchto úžasných farieb veľmi jednoducho a rýchlo pretvoríte svoje bývanie na vysnívaný interiér. Škála farieb ponúka šesťdesiat nádherných odtieňov. Pomocou antikovacích voskov dosiahnete na nábytku krásny zamatový vzhľad. A čo je veľmi dôležité, farby Vintage Paint sú priateľské k životnému prostrediu a ako jedny z mála kriedových farieb získali environmentálny certifikát EU Ecolabel.

O svoje nadšenie a skúsenosti sa s Vami podelím na kreatívnych workshopoch. Verím, že aj vďaka nim budete môcť realizovať svoje sny o obnovení funkčnosti dávno zabudnutých kusov nábytku. Neexistuje lepší liek na každodenné starosti ako tvorba. Okamih s vlastnou vynaliezavosťou, či radosť z tvorivej činnosti Vás nabijú spokojnosťou a potrebnou energiou.

Aj Vy túžite po útulnom bývaní? Aby z každého kútiku Vášho domova bolo cítiť kúzlo a osobitosť? Nechajte sa s nami vtiahnuť do čarovného sveta unikátnych kriedových farieb Vintage Paint.

Andrea

 

Náš kamenný obchod

Obchod Ružová mačka
Obchod Ružová mačka Obchod Ružová mačka
Obchod Ružová mačka Obchod Ružová mačka
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.