IOD Dekoratívna pečiatka Floral Swags
IOD Dekoratívna pečiatka Floral Swags

IOD Dekoratívna pečiatka Floral Swags

Momentálne nedostupné
40,90 €
Bez dane

Vďaka úžasným dekoratívnym pečiatkam na nábytok od Iron Orchids Design dokážete premeniť na originálne dielo nielen nábytok, steny, textílie ale aj čokoľvek vám napadne. Pomocou pečiatok môžete zdobiť aj torty, pretože môžu prísť do kontaktu s potravinami.

Pred prvým použitím pečiatku prejdite jemným brúsny papierom. Silikónové pečiatky sú ohybné, môžete ich nalepiť na ochrannú fóliu, v ktorej je pečiatka zabalená, prípadne ich môžete použiť bez podkladu, čo je vhodné pri nerovných a oblých povrchoch. Ak si chcete prácu uľahčiť, je vhodné použiť akrylový blok, na ktorý pečiatku nalepíte.

Pečiatky sú vhodné na použitie s kriedovými farbami (Vintage Paint) alebo s atramentom. Po použití dôkladne pečiatky umyte v teplej vode so saponátom. Následne je vysušte a opäť prilepte na fóliu. Fóliu aj povrch pečiatky udržujte čisté a bez prachu.

Pečiatku, ktorá prišla do styku s farbou už nepoužívajte na potraviny! Pečiatky nie sú určené na použitie pri vysokých teplotách! Neumývajte v umývačke riadu!

Rozmery: 30,48 x 30,48 x 0,58 cm

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.